Kővágóné Zsóri Balogh Erzsébet (1955-): Múzsa I. Tűzzománc, jelzett, hátoldalán két német nyelvű tanúsítvánnyal és a művésznő monogrammal jelzett viaszpecsétjével, fa keretben, 26×19 cm