Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 294
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1743914
10168
328
1829365
10169
328
11000
Reinhardt István (1936-): Egyedül. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×60 cm 1829366
10170
328
11000
Reinhardt István (1936-): Nádas. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×60 cm
1805885
10171
328
4800
Remsey Jenő (1885-1970): Cigánysor, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 23,5×33 cm
1735122
10172
328
Rékassy Csaba (1937-1989): Táncsics Mihály. Rézkarc, karton, jelzett, 20×29 cm
1818045
10173
328
Rippl-Rónai József (1861-1927): Aktok. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 26×35 cm (1913 A 200 példányban megjelent Fünfzig Handzeichnungen mappából)
1804690
10174
328
Rippl-Rónai József (1861-1927): Aktok. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 26×35 cm (A 200 példányban megjelent 1913 Fünfzig Handzeichnungen mappából) 1754132
10175
328
Robert Aust (?-?): Franz Schubert. Rézkarc, papír, jelzett, 16×11 cm
1832377
10176
328
Rónai jelzéssel: Sétáló hölgy. Akvarell, papír, 42×31 cm
1813344
10177
328
Róna jelzéssel: Huszárok. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 60×84 cm
1829623
10178
328
RR jelzéssel: Almaszedők. Akvarell-ceruza, papír, 39×29 cm 1825706
10179
328
Rudnay jelzéssel: Dombos táj. Olaj, papír, üvegezett keretben, 35×47 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF