Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 294
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1711810
10144
328
14000
Metykó Gyula (1907-1992): Erdőrészlet. Olaj, vászon, jelzett, 60×80 cm 1827092
10145
328
22000
Molnár jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon (kis szakadással), keretben, 60×80 cm
1827093
10146
328
Molnár Gabriella (1940- ): Rondella, rézkarc, papír, jelzett, számozott (61/100), 20,5×29,5 cm
1757755
10147
328
40000
1878 Munkácsy Mihály (1844-1900)-Charles Jean Louis Courtry (1846-1897):: A vak MIlton az Elveszett Paradicsomot diktálja. Rézkarc 31,5x42,5 cm Egy-két apró beszakadás a kartonon. 1827086
10148
328
Nagy jelzéssel: Filodendron pillangóval, rézkarc, papír, paszpartuban, 20×11 cm
1813321
10149
328
Nagy jelzéssel: Parasztház. Olaj, farost, 26×20 cm 1812884
10150
328
Nádler jelzéssel: Gyulai vár. Akvarell, papír, 20×31 cm 1751849
10151
328
15000
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Aktok, olaj, karton, jelzés nélkül, fa keretben, 65×11 cm
1713125
10152
328
15000
1826024
10153
328
Novák András (1936-2017): Álló akt, olaj, farost, jelzett, keretben, 85×45 cm 1574458
10154
328
30000
1832391
10155
328
120000
R van Olten (?-?): Vitorlások. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 52×80 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF