Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 294
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1799378
10192
328
1800243
10193
328
Somlai Vilma (1938-2007): E.J. emlékére, linó, papír, jelzett, 20×20 cm 1800252
10194
328
Somlai Vilma (1938-2007): A festő emlékére, linó, papír, jelzett, 22×20 cm 1663847
10195
328
1831280
10196
328
Somlai Vilma (1938-2007): Évszakok 1982 (Madarak és fák), színes linó, papír, jelzett, 23×18,5 cm 1831248
10197
328
Somlai Vilma (1938-2007): Virágos domb, színes linó, papír, jelzett, 30×35 cm 1815098
10198
328
Stettner Béla (1928-1984): Orgonacsendélet. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 33×23 cm 1737232
10199
328
Carl Strauss (1873-1957): Waldhaus Flims. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, gyűrődéssel, üvegezett keretben 20×30 cm
1755808
10200
328
28000
1720481
10201
328
Szabó jelzéssel: X, szerigráfia, papír, számozott (17/30), 42×59 cm
1832389
10202
328
Szabó jelzéssel: Női fej. Olaj, farost, 55×39 cm
1817299
10203
328
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF