Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 294

10192.

Rufpreis:
3 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): E.J. emlékére, linó, papír, jelzett, 20×20 cm
10193.

Rufpreis:
1 600 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): A festő emlékére, linó, papír, jelzett, 22×20 cm
10194.

Rufpreis:
1 600 HUF

10195.

Rufpreis:
6 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Évszakok 1982 (Madarak és fák), színes linó, papír, jelzett, 23×18,5 cm
10196.

Rufpreis:
2 400 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Virágos domb, színes linó, papír, jelzett, 30×35 cm
10197.

Rufpreis:
2 000 HUF

Stettner Béla (1928-1984): Orgonacsendélet. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 33×23 cm
10198.

Rufpreis:
3 000 HUF

Carl Strauss (1873-1957): Waldhaus Flims. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, gyűrődéssel, üvegezett keretben 20×30 cm
10199.

Rufpreis:
1 400 HUF

10200.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szabó jelzéssel: X, szerigráfia, papír, számozott (17/30), 42×59 cm
10201.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szabó jelzéssel: Női fej. Olaj, farost,  55×39 cm
10202.

Rufpreis:
6 000 HUF

10203.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF