Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 294

10241.

Rufpreis:
4 000 HUF

Würtz Ádám (1927-1994): Kékszakállú herceg, rézkarc-papír, jelzett, üvegezett keretben 20×30 cm
10242.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Zádor István (1882-1963): Halászat. Színezett rézkarc, karton, jelzett, paszpartuban, 35×21 cm
10243.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Záhonyi jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, üvegezett keretben, 44×34 cm
10244.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

BroZech jelzéssel: Hölgy a lovon 1912. Olaj, vászon, keretben, 80×50 cm
10245.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

BroZech jelzéssel: Huszár a lovon 1912. Olaj, vászon, keretben, 80×50 cm
10246.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Ziffer jelzéssel: Férfi portré. Tempera, falemez, keretben, 78×48 cm
10247.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ziffer jelzéssel: Öreg úr székkel. Akvarell, papír, 40×29 cm
10248.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zorkóczy jelzéssel: Hattyúk a tavon. Vegyes technika, papír, foltos, üvegezett keretben, 34×50 cm
10249.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zorkóczy jelzéssel: Viskó. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 27×40 cm
10250.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zórád jelzéssel: Falusi udvar, ceruza, papír, üvegezett fa keretben, 13×10 cm
10251.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsoldos Nagy Illés (?-?): Halastó. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 20×31 cm
10252.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF