Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 294
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1831376
10253
328
Olvashatatlan jelzéssel: Kilátás termosszal, akvarell, papír, 43,5×30,5 cm
1827148
10254
328
4600
Olvashatatlan jelzéssel: Buda, rézkarc, papír, 29×39 cm
1764804
10255
328
60000
Olvashatatlan jelzéssel: Kiscsibék 1871 . Olaj, vászon, antik keretben, 17×21 cm
1825869
10256
328
Olvashatatlan jelzéssel: Házak. Olaj, falemez, festék hibákkal, keretben, 36×52 cm
1800674
10257
328
Olvashatatlan jelzéssel: Vezér. Színes rézkarc, papír, 13,5×8 cm
1754182
10258
328
Olvashatatlan jelzéssel: Hátsó udvar. Rézkarc, papír, 18×23 cm 1733489
10259
328
Olvashatatlan jelzéssel: Shakespeare illusztráció . Színes rézkarc, papír, 15×14 cm
1711877
10260
328
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, papír, keretben, 26×17 cm
1724078
10261
328
1670274
10262
328
1634699
10263
328
Olvashatatlan jelzéssel: Velencei lagúna. Olaj, vászon, keretben, 15×9 cm 1745927
10264
328
15000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF