Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 294

10229.

Rufpreis:
4 000 HUF

Uitz jelzéssel: Ülő női akt. Szén, papír, felcsavarva, kis szakadással, 68×42 cm
10230.

Rufpreis:
2 000 HUF

10231.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Urbán Gábor (1946-): Borozgatók. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×40 cm
10232.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Varga Győző (1929-2015):  Szőrnyű a te kínzókamrás. Szén, papír, jelzett, 67×46 cm
10233.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vasvári jelzéssel: Vitorlás. Olaj, karton, 48×38 cm
10234.

Rufpreis:
8 000 HUF

Vertel József (1922-1993): Visegrád, rézkarc, papír, jelzett, 5,5×15 cm
10235.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vertel József (1922-1993): Budapest, Parlament. Rézkarc, papír, jelzett, 12x8 cm
10236.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vén jelzéssel: Ülő női akt. Szén, papír, hajtás nyommal, felcsavarva, 80×60 cm
10237.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vén Zoltán (1941-): Dr. Tulp anatómiája rézkarc-papír kis szériás emléklapon  15x21 cm
10238.

Rufpreis:
1 000 HUF

10239.

Rufpreis:
10 000 HUF

Wiederkomm Ervin: orvosok sorozat: Dunant rézkarc-papír kis szériás emléklapon 15x21 cm
10240.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF