Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 294
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1831022
10229
328
1812418
10230
328
Uitz jelzéssel: Ülő női akt. Szén, papír, felcsavarva, kis szakadással, 68×42 cm
1779388
10231
328
32000
1752920
10232
328
30000
Urbán Gábor (1946-): Borozgatók. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×40 cm
1817953
10233
328
Varga Győző (1929-2015): Szőrnyű a te kínzókamrás. Szén, papír, jelzett, 67×46 cm
1663869
10234
328
Vasvári jelzéssel: Vitorlás. Olaj, karton, 48×38 cm
1826124
10235
328
Vertel József (1922-1993): Visegrád, rézkarc, papír, jelzett, 5,5×15 cm 1826125
10236
328
Vertel József (1922-1993): Budapest, Parlament. Rézkarc, papír, jelzett, 12x8 cm 1812275
10237
328
Vén jelzéssel: Ülő női akt. Szén, papír, hajtás nyommal, felcsavarva, 80×60 cm 1815202
10238
328
Vén Zoltán (1941-): Dr. Tulp anatómiája rézkarc-papír kis szériás emléklapon 15x21 cm
1726536
10239
328
1815204
10240
328
Wiederkomm Ervin: orvosok sorozat: Dunant rézkarc-papír kis szériás emléklapon 15x21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF