Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 294
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1817280
10180
328
Ruzicska jelzéssel: Pihenő tehenek. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 21×27 cm 1829403
10181
328
Ruzicskay György (1896-1993): Fiatalság, algráfia, papír, jelzett az algráfián, 24,5×18,5 cm 1815116
10182
328
Gy. Sándor József (1887-1936): Templomból jövők. Rézkarc, papír, jelezett, 14,5×11 cm
1693011
10183
328
Sárkány Kálmán (1885-): Kis hegyi út. Akvarell, papír, jelzett, keretben, 59×42 cm
1693007
10184
328
Sárkány Kálmán (1885-): Patak. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×35 cm
1832373
10185
328
11000
Scheiber jelzéssel: Sárga hajú lány. pasztell, papír, 39×27 cm 1832390
10186
328
11000
Scheiber jelzéssel: Női fej. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 35×29 cm 1634756
10187
328
Scholler Rezső (1882-?): Jáki templom. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 27×18 cm
1769234
10188
328
A. Schouw Lundberg (?-?): Épület a főtéren, rézkarc, papír, jelzett, 24×17 cm 1813360
10189
328
Schönberger jelzéssel: Olvasó nő. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 30×40 cm 1832378
10190
328
Schönberger jelzéssel: Kikötés. Szén, papír, 21×30 cm 1805882
10191
328
Scultéty Éva (1917-2001): Ablak, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 39×30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF