Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 294

Ruzicska jelzéssel: Pihenő tehenek. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 21×27 cm
10180.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Fiatalság, algráfia, papír, jelzett az algráfián, 24,5×18,5 cm
10181.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gy. Sándor József (1887-1936): Templomból jövők. Rézkarc, papír, jelezett, 14,5×11 cm
10182.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sárkány Kálmán (1885-): Kis hegyi út. Akvarell, papír, jelzett, keretben, 59×42 cm
10183.

Rufpreis:
8 000 HUF

Sárkány Kálmán (1885-): Patak. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×35 cm
10184.

Rufpreis:
6 000 HUF

Scheiber jelzéssel: Sárga hajú lány. pasztell, papír, 39×27 cm
10185.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Scheiber jelzéssel: Női fej. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 35×29 cm
10186.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Scholler Rezső (1882-?): Jáki templom. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 27×18 cm
10187.

Rufpreis:
3 000 HUF

A. Schouw Lundberg (?-?): Épület a főtéren, rézkarc, papír, jelzett, 24×17 cm
10188.

Rufpreis:
1 200 HUF

Schönberger jelzéssel: Olvasó nő. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 30×40 cm
10189.

Rufpreis:
6 000 HUF

Schönberger jelzéssel: Kikötés. Szén, papír, 21×30 cm
10190.

Rufpreis:
4 000 HUF

Scultéty Éva (1917-2001): Ablak, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 39×30 cm
10191.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF