Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 294

Lőrincz Ferenc (?- ): Erdő télen, pasztell, papír, hátulján jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 11×17 cm
10132.

Rufpreis:
5 000 HUF

Macskássy Izolda (1945-): Varázslat. Vegyes technika, selyem kartonon, jelzett, paszpartuban, 30,5x19,5 cm.
10133.

Rufpreis:
12 000 HUF

Max Hermann Mahlmann (1912-2000): Budapest. akvarell, Jelzett. A kép szélén sérülésekkel / Watercolor, signed, with some damages at the edges 46x32 cm
10134.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Major Kálmán (1919-2007): Mediterrán hangulat. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 48×36 cm
10135.

Rufpreis:
6 000 HUF

Markovich jelzéssel: Fasor. Olaj, karton, 51×41 cm
10136.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mattioni jelzéssel: Női félakt. Szén, papír, felcsavarva, 70×52 cm
10137.

Rufpreis:
3 000 HUF

Márffy jelzéssel: Férfi portré. Tempera, papír-karton, 48×68 cm
10138.

Rufpreis:
6 000 HUF

Lőrincz Ferenc (?- ): Erdő tavaszelőn, pasztell, papír, hátulján jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 11×17 cm
10139.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mednyánszky jelzéssel: Templom torony. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 20×28 cm
10140.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Mednyánszky jelzéssel: Fenyves. Olaj, karton, sérült, 40×26
10141.

Rufpreis:
6 000 HUF
10

Medveczky jelzéssel: Akt háttal. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 47×33 cm
10142.

Rufpreis:
5 000 HUF

Medveczky jelzéssel: Babérkoszorús férfi fej. Akvarell-tus, papír, 29×20 cm
10143.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF