Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 294
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1831368
10132
328
Lőrincz Ferenc (?- ): Erdő télen, pasztell, papír, hátulján jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 11×17 cm
1829449
10133
328
Macskássy Izolda (1945-): Varázslat. Vegyes technika, selyem kartonon, jelzett, paszpartuban, 30,5x19,5 cm.
1641772
10134
328
14000
Max Hermann Mahlmann (1912-2000): Budapest. akvarell, Jelzett. A kép szélén sérülésekkel / Watercolor, signed, with some damages at the edges 46x32 cm
1812161
10135
328
Major Kálmán (1919-2007): Mediterrán hangulat. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 48×36 cm
1785812
10136
328
Markovich jelzéssel: Fasor. Olaj, karton, 51×41 cm
1829490
10137
328
Mattioni jelzéssel: Női félakt. Szén, papír, felcsavarva, 70×52 cm 1817444
10138
328
Márffy jelzéssel: Férfi portré. Tempera, papír-karton, 48×68 cm
1831369
10139
328
Lőrincz Ferenc (?- ): Erdő tavaszelőn, pasztell, papír, hátulján jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 11×17 cm
1814267
10140
328
11000
Mednyánszky jelzéssel: Templom torony. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 20×28 cm 1832384
10141
328
Mednyánszky jelzéssel: Fenyves. Olaj, karton, sérült, 40×26 1798218
10142
328
Medveczky jelzéssel: Akt háttal. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 47×33 cm
1829749
10143
328
Medveczky jelzéssel: Babérkoszorús férfi fej. Akvarell-tus, papír, 29×20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF