Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 294
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1825939
10084
328
Haraszti Pál (1913-?): Pécs Deindol. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 34×42 cm
1815191
10085
328
Heller Andor (1904-?): Fáradtan. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 37×24 cm
1830082
10086
328
22000
Henczné jelzéssel :Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 60×80 cm
1800657
10087
328
1827154
10088
328
7500
Herman Lipót (1884-1972): Balaton, színezett rézkarc, papír, jelzett, 28,5×35 cm
1761844
10089
328
26000
Hénel Gusztáv (1887-1966): Tornác részlet. Olaj, vászon, jelzett, sérült, 44×59 cm
1832387
10090
328
Hincz jelzéssel: Túrázó. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 50×35 cm 1831380
10091
328
9500
Hincz Gyula (1904-1986): Kisplasztika, rézkarc, papír, jelzett, 29,5×19,5 cm 1831382
10092
328
9500
Hincz Gyula (1904-1986): Nagy madár, rézkarc, papír, jelzett, 20×29 cm 1827162
10093
328
Hincz Gyula (1904-1986): Arcmás, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 19×13 cm 1825971
10094
328
30000
Horváth G. Andor (1876-1966): Tengeri-hántás, olaj, fa, keretben, 49,5×48,5 cm 1713131
10095
328
Iglay József (1905-1980): Kanyargó utcák, akvarell, papír, jelzett, 37×50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF