Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 294

Haraszti Pál (1913-?): Pécs Deindol. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 34×42 cm
10084.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Heller Andor (1904-?): Fáradtan. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 37×24 cm
10085.

Rufpreis:
8 000 HUF

Henczné  jelzéssel :Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 60×80 cm
10086.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10087.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herman Lipót (1884-1972): Balaton, színezett rézkarc, papír, jelzett, 28,5×35 cm
10088.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Hénel Gusztáv (1887-1966): Tornác részlet. Olaj, vászon, jelzett, sérült, 44×59 cm
10089.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Hincz jelzéssel: Túrázó. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 50×35 cm
10090.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hincz Gyula (1904-1986): Kisplasztika, rézkarc, papír, jelzett, 29,5×19,5 cm
10091.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
11

Hincz Gyula (1904-1986): Nagy madár, rézkarc, papír, jelzett, 20×29 cm
10092.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Hincz Gyula (1904-1986): Arcmás, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 19×13 cm
10093.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Horváth G. Andor (1876-1966): Tengeri-hántás, olaj, fa, keretben, 49,5×48,5 cm
10094.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Iglay József (1905-1980): Kanyargó utcák, akvarell, papír, jelzett, 37×50 cm
10095.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF