Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 294

Finta Edit (1945 - ): Eltávolodás. Művészpéldány. Rézkarc, papír. papír, 32x45 cm Üvegezett keretben.
10072.

Rufpreis:
8 000 HUF

Finta Edit (1945 - ): Válaszfalak. Művészpéldány. Rézkarc, papír. papír, 32x45 cm Üvegezett keretben.
10073.

Rufpreis:
8 000 HUF

Fónyi jelzéssel: Félelem.Szén-pasztell, papír, 61×36 cm
10074.

Rufpreis:
6 000 HUF

Fried jelzéssel: Női fej. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 31×22 cm
10075.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gallyas Mária (?-): Virágfantázia. Olaj, farost, jelzett, keretben, 24×18 cm
10076.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gallyas Mária (?-): Asztali csokor. Olaj, farost, jelzett, keretben, 18×13 cm
10077.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gallyas Mária (?-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 18×13 cm
10078.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gácsi Mihály (1926-1987): Szolnok, színes linó, papír, jelzett, paszpartuban, 31,5×41,5 cm
10079.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gál János (1894-1976): Élet az udvarban. Akvarell, papír, jelzett, 21×29 cm
10080.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gergely jelzéssel: Bálák. Akvarell, papír, 30×43 cm
10081.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gerzson Pál (1931-2008): Csata, II. Rákóczi Ferenc, 2 db. Linó, papír, paszpartuban, 11×10 és 7×11 cm
10082.

Rufpreis:
2 000 HUF

Halmi jelzéssel: Donald kacsa csőre töltve. Akvarell, papír, foltos, 34×45 cm
10083.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF