Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 294
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1832363
10060
328
Diósy jelzéssel: Házak a domboldalon. Tus, papír, apró szakadással, 24×32 cm
1813327
10061
328
Duray jelzéssel: Dombok. Olaj, karton, 36×50 cm 1765370
10062
328
26000
1817343
10063
328
Ék jelzéssel: Ülő férfi akt. Szén, papír, felcsavarva, 70×50 cm
1690116
10064
328
Élesdy István (1912-1987): Halászbástya. Nagyméretű rézkarc, papír, jelzett, Üvegezett keretben. Üveg törött. 50x60 cm
1831085
10065
328
Élesdy István (1912-1987): Mátyás templom, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×48 cm
1785186
10066
328
Faragó jelzéssel: Felszolgáló lány, vándor fiú. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 22×35 cm 1829819
10067
328
Farkas jelzéssel: Asztali csendélet. Akvarell, papír, 43×30 cm
1832286
10068
328
Farkasházy jelzéssel: Kompozíció. Olaj, farost, sérült keretben, 40×40 cm
1754356
10069
328
1805900
10070
328
Fehér Ilona (1913-1983): Nagy fa, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 38×29 cm
1800111
10071
328
Fényes Adolf (1867-1945): Koldus. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 33×23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF