Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 294
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1832357
10108
328
Kazovszkij jelzéssel: Házak. Olaj, farost, 62×39 cm 1817504
10109
328
Kass jelzéssel :Férfi fej. Szén, papír, 29×21 cm
1804266
10110
328
100000
1832381
10111
328
Kmetty jelzéssel: Harangszó. Szén, papír, 30×21 cm 1799340
10112
328
Koch jelzéssel: Lesújt a halál. Olaj, karton, 40×55 cm 1832386
10113
328
Kokas jelzéssel: Piros fa. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×43 cm
1758213
10114
328
Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Ipoly. Színes rézkarc, papír, jelzett, 24×18 cm
1754144
10115
328
Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Női akt sárkánnyal. Színes rézkarc, papír, jelzés nélkül, 25×25,5 cm 1825829
10116
328
Kondor jelzéssel: Mesevilág. Olaj, karton, fém keretben, 44×70 cm 1832367
10117
328
Kondor jelzéssel: Király. Szén, papír, 21×30 cm 1814200
10118
328
Koszkol jelzéssel: Pihenő a pálmafáknál. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 23×32 cm
1829408
10119
328
Koszta jelzéssel: Házudvar. Olaj, farost, 19×26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF