Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 294

Koszta jelzéssel: Férfi portré. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 43×29 cm
10120.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kovács Veronika (?-):  Barlangrajzok. Vegyes technika, papír, 35×32 cm
10121.

Rufpreis:
800 HUF

Krizsán jelzéssel: Vihar után. Akvarell, papír, 51×37 cm
10122.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kőrösi Papp Kálmán (1940- ): Sámson és Delila, szerigráfia, papír, jelzett, számozott (26/32), 60×42 cm
10123.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kun Sarolta (1990- ): Sopron. Akvarell-tus, papír, jelzett, üveg keretben, 40×30 cm
10124.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kurucz D. István (1914-1996): Koratavasz 1949. Olaj, vászon, jelzett, 40×80 cm
10125.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Lacza Márta (1946- ): Tündének, ceruza, papír, jelzett (a paszpartu alatt), paszpartuban, üvegezett fa keretben, 22x32 cm.
10126.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Lenkey Zoltán (1936-1983): Bükki táj I., rézkarc, papír, jelzett, számozott (21/100), üvegezett fa keretben, 25×34,5 cm
10127.

Rufpreis:
2 000 HUF

Leon jelzéssel: La lecture interrompue, rézkarc, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 31×23 cm
10128.

Rufpreis:
2 400 HUF

Losonci Lilla (1930-): A téli Kis-Duna. Olaj, farost, fa keretben, jelzett, 16,5×28 cm
10129.

Rufpreis:
3 000 HUF
37

Lossonczy jelzéssel: Fej. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 29×26 cm
10130.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lőrincz jelzéssel: Iris femina, szerigráfia, papír, számozott (5/15), 32×35 cm
10131.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF