Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 294
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1832295
10120
328
Koszta jelzéssel: Férfi portré. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 43×29 cm
1794089
10121
328
Kovács Veronika (?-): Barlangrajzok. Vegyes technika, papír, 35×32 cm 1812291
10122
328
Krizsán jelzéssel: Vihar után. Akvarell, papír, 51×37 cm
1720490
10123
328
Kőrösi Papp Kálmán (1940- ): Sámson és Delila, szerigráfia, papír, jelzett, számozott (26/32), 60×42 cm
1829715
10124
328
Kun Sarolta (1990- ): Sopron. Akvarell-tus, papír, jelzett, üveg keretben, 40×30 cm 1765496
10125
328
30000
Kurucz D. István (1914-1996): Koratavasz 1949. Olaj, vászon, jelzett, 40×80 cm 1806850
10126
328
4800
Lacza Márta (1946- ): Tündének, ceruza, papír, jelzett (a paszpartu alatt), paszpartuban, üvegezett fa keretben, 22x32 cm.
1805908
10127
328
Lenkey Zoltán (1936-1983): Bükki táj I., rézkarc, papír, jelzett, számozott (21/100), üvegezett fa keretben, 25×34,5 cm 1806873
10128
328
Leon jelzéssel: La lecture interrompue, rézkarc, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 31×23 cm
1829391
10129
328
Losonci Lilla (1930-): A téli Kis-Duna. Olaj, farost, fa keretben, jelzett, 16,5×28 cm 1801246
10130
328
Lossonczy jelzéssel: Fej. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 29×26 cm
1720482
10131
328
Lőrincz jelzéssel: Iris femina, szerigráfia, papír, számozott (5/15), 32×35 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF