Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 294
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1805905
10217
328
Szennik György (1923-2007): Rábai fűzfák, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×49,5 cm 1801253
10218
328
Székely jelzéssel: Megváltó. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 19×13 cm
1832365
10219
328
Szőnyi jelzéssel: Udvar. Tus, papír, 28×20 cm
1829665
10220
328
Szőnyi jelzéssel: Olvasó nő. Pasztell, szakadással, papír, üvegezett keretben, 42×58 cm 1829531
10221
328
Szőnyi jelzéssel: Forradalom. Akvarell, papír, 43×31 cm 1754512
10222
328
Szőnyi Jenő (1902-?): Urbán Ernő (1918-1974) költő. Filc, papír, jelzett, 13×14 cm
1831244
10223
328
3400
Szunyoghy András (1946- ): Színház az egész világ, linó, papír, jelzett, 30×21 cm 1346034
10224
328
Triert jelzéssel: Forma. Rézkarc, papír, 9×15 cm
1817506
10225
328
TM jelzéssel: 2 db grafika, szén, papír, 28×19-32×24 cm
1829460
10226
328
Tódor jelzéssel: Tihany. Akvarell, papír, 29×44 cm 1829481
10227
328
Tódor jelzéssel: Gyártelep. Akvarell, papír, szakadt, 29×39 cm 1799367
10228
328
Tóth jelzéssel: Várkastély, olaj,vászon, fa keretben, 69×49,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF