Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 294
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1732028
10265
328
Olvashatatlan jelzéssel: Kalapos nő színes tájban, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 29×39 cm
1815209
10266
328
Olvashatatlan jelzéssel: Téli falurészlet. Rézkarc, papír, 21×23 cm
1799328
10267
328
Olvashatatlan jelzéssel: Notre Dame. Színezett rézkarc, papír, üvegezett keretben, 19×14 cm 1799322
10268
328
Olvashatatlan jelzéssel: Kiskutyák és a ló. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 23×17,5 cm
1812455
10269
328
Olvashatatlan jelzéssel: Tavacska, olaj, karton, üvegezett fa keretben, 18×28,5 cm 1805794
10270
328
19000
Olvashatatlan jelzéssel: Szűz Mária, olaj, selyem, üvegezett fa keretben, 38×28 cm
1792797
10271
328
Olvashatatlan jelzéssel: Hallstatt, színezett rézkarc, papír, 31×43 cm 1792798
10272
328
Olvashatatlan jelzéssel: Nyári tájkép, színezett rézkarc, papír, 32×44,5 cm 1829727
10273
328
Olvashatatlan jelzéssel: Velence. Ceruza, papír, paszpartuban, 25×19 cm 1829718
10274
328
Olvashatatlan jelzéssel: Mindenki táncol. Ceruza-tus, papír, jelzett, üveg keretben, 50×40 cm 1830764
10275
328
Jelzés nélkül: Ostrom, Buda oder Ofen die Hauptstadt in Ungern. Modern rézkarc, papír, 6×16 cm 1826011
10276
328
cca 1946 Jelzés nélkül: I. kerületi dolgozók belépnek az MDP-be. Politikai karikatúra. 15x20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF