Hungler József: A török kori Veszprém. Veszprém Megyei Levéltár Kiadványai. Veszprém, 1986, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés, térkép-melléklettel, jó állapotban.
1999 Budapesti útmutató és címtár. Rendőrségi Zsebkönyv, IX. (XXXV.) évfolyam. Szerk.: Dr. Szimeonov Todor. Bp., Útmutató Kiadó. Kiadói műbőr-kötés. Jó állapotban.
1989 Budapesti utcajegyzék 1989. A közlekedési járatokkal és közérdekű címekkel. Összeállította: Dr. Károly István. Bp., Panoráma. Kiadói kemény-kötés. Jó állapotban.
Borsos Béla-Sódor Alajos-Zádor Mihály: Budapest építészettörténete, városképei és műemlékei. Szerk.: Pogány Frigyes. Bp., 1959, Műszaki. Rengeteg képpel és 3 térképpel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kissé fakó gerinccel, a hátsó kötéstábla kissé foltos.
Savaria. A Vas Megyei Múzeumok értesítője 11-12. (1977-1978.) Szerk.: Bándi Gábor. Szombathely, 1983, Vas Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés, a borító hátsó sarkán sérüléssel.