Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 247

Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp., (1929), Szent István-Társulat. Negyedik, bővített kiadás. Fekete-fehér szövegközti fotókkal, és egy térképpel illusztrálva. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, hiányzó címlappal.
15085.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Budapesti utcanevek A-Z. Szerk.: Ráday Mihály. Bp.,2013, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
15086.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hungler József: A török kori Veszprém. Veszprém Megyei Levéltár Kiadványai. Veszprém, 1986, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés, térkép-melléklettel, jó állapotban.
15087.

Rufpreis:
2 400 HUF

1999 Budapesti útmutató és címtár. Rendőrségi Zsebkönyv, IX. (XXXV.) évfolyam. Szerk.: Dr. Szimeonov Todor. Bp., Útmutató Kiadó. Kiadói műbőr-kötés. Jó állapotban.
15088.

Rufpreis:
1 000 HUF

1989 Budapesti utcajegyzék 1989. A közlekedési járatokkal és közérdekű címekkel. Összeállította: Dr. Károly István. Bp., Panoráma. Kiadói kemény-kötés. Jó állapotban.
15089.

Rufpreis:
1 000 HUF

15090.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15091.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15092.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

15093.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dercsényi Dezső - Granasztói Pál: Vác. Városképek - Műemlékek sorozat. Bp., 1960, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötésben,
15094.

Rufpreis:
800 HUF

Gink Károly: Dorog. Bp., 1981. Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó
15095.

Rufpreis:
1 000 HUF

Balás Gábor: A székelyek nyomában. Bp., 1984, Panoráma. Vászonkötésben,  jó állapotban.
15096.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF