Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 247

15122.

Rufpreis:
800 HUF

Itália csendélete. Italia, natura morta. Jakus Ildikó fényképei. Szerk.: Hévizi Ottó. Pozsony, 2004, Kalligram. Kiadói kartonált-papírkötés, kiadói papír védőborítóban, ajándékozási sorokkal.
15123.

Rufpreis:
1 000 HUF

15124.

Rufpreis:
5 000 HUF

15125.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Baktay Ervin - A világ tetején I. Budapest é.n. Lampel R. Foltos, kiadói egészvászon kötésben.
15126.

Rufpreis:
1 000 HUF

15127.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Lerner Balázs-Lerner János: Regélő kövek. Kisújszállás, 2007, Pannon-Literatúra. Kiadói kartonált papírkötés.
15128.

Rufpreis:
1 600 HUF

Európa kincsei. Szerk.: Horváth Tiborné. Bp., 2005, M-érték. Kiadói kartonált papírkötés.
15129.

Rufpreis:
1 600 HUF

Xantus Zoltán: Ferencvárosi évszázadok. Helytörténeti füzetek. 1992 "Gutenberg unokái" Színes képekkel illusztrált kiadvány. Kiadói papír kötésben. Jó állapotú
15130.

Rufpreis:
1 000 HUF

Germanus Gyula: Allah akbar! Bp., 1973, Szépirodalmi. Vászonkötésben, papír védőborítóval, a kötés jó állapotban
15131.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szabóky Zsolt-Száraz György: Budapest. Bp., é.n. Corvina.
15132.

Rufpreis:
800 HUF

15133.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF