Carveth Wells: A maláji dzsungelben. Fordította: Halász Gyula. A világ körül. Útirajzok - Útikalandok. Bp., é.n., Dante, 202 p. Fekete-fehér fotókkal, két térképpel. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
Budapest története IV. kötet. A márciusi forradalomtól az őszirózsás forradalomig. Bp. 1978. Akadémiai kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
Építésügyi szabályzat Budapest székesfőváros területére. Az 1937: VI. törvénycikk alapján alkotta a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Bp., 1940, Magyar Királyi Állami Nyomda, +211. Kiadói címeres aranyozott egészvászon-kötés,
Bartucz Lajos et al.: Magyar föld, magyar faj. 1-3. köt. Magyar Földrajz I.-III. Bp.,én., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben, kissé kopottas gerinccel