Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 247

15049.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Carveth Wells: A maláji dzsungelben. Fordította: Halász Gyula. A világ körül. Útirajzok - Útikalandok. Bp., é.n., Dante, 202 p. Fekete-fehér fotókkal, két térképpel. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
15050.

Rufpreis:
800 HUF

Kovrig János: A sárga kontinensen déltől északig. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp.,é.n., Franklin. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
15051.

Rufpreis:
1 200 HUF

15052.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kessler Hubert: Barlangok mélyén. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon-kötés.
15053.

Rufpreis:
1 400 HUF

Építésügyi szabályzat Budapest székesfőváros területére. Az 1937: VI. törvénycikk alapján alkotta a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Bp., 1940, Magyar Királyi Állami Nyomda, +211. Kiadói címeres aranyozott egészvászon-kötés,
15054.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bartucz Lajos et al.: Magyar föld, magyar faj. 1-3. köt.  Magyar Földrajz I.-III. Bp.,én., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben, kissé kopottas gerinccel
15055.

Rufpreis:
5 000 HUF

11 db Panoráma útikönyv magyarországi településekkel
15056.

Rufpreis:
3 000 HUF

15057.

Rufpreis:
2 000 HUF

Huszár Józsefné (szerk.): Mi visszük át... - Veszprém-megyei asszonyok vallomásai az utókor számára. Veszprém, 2000.
15058.

Rufpreis:
1 000 HUF

Moric, Rudo: A Magas-Tátra ormain. Bp., 1958, Bibliotheca. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban + Vysoké Tatry képeslapok mappában
15059.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Töttős Gábor: Történelmi séták Szekszárdon. Szekszárd, 1986, Városi Tanács V.B. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
15060.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF