K. Fábián Ilona: A Váradi Regestrum helynevei. Adattár. Szegedi Középkortörténeti Könyvtár 13. Szeged, 1997, Szegedi Középkorász Műhely. Kiadói papírkötés.
Budapest Története képekben 1493-1980. Képkatalógus I.-II. kötet. Főszerkesztő: Dr. Breza László. Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Budapest Gyűjteménye. Bp.,1982,1983, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói egészvászon kötésben, volt könyvtári példány.
Buffalo Child Long Lance) Hosszú Lándzsa emlékezései. Egy indiánfőnök könyve a kalandos indiánéletről. (Fordította Baktay Ervin) Bp., 1934 Káldor. Illusztrált kiadói megújított félvászon kötésben,
György Aladár: A Föld és népei. IV. kötet: Európa. Bp., 1906, Franklin-Társulat. Harmadik, átdolgozott kiadás. Gazdagon illusztrálva szövegközti, egészoldalas, kétoldalas illusztrációkkal, közte egészoldalas színes illusztrációkkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a fűzésnél egy helyen elvált. Borító kopottas
Szilágyi István: Régi boltok krónikája. A pest-budai kereskedelem történetéből. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.