Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 247

Európa kincsei. Bp., 2005, M-érték Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15061.

Rufpreis:
800 HUF

Pápa Miklós: Budai hegyek útikalauz. Bp., 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
15062.

Rufpreis:
1 200 HUF

K. Fábián Ilona: A Váradi Regestrum helynevei. Adattár. Szegedi Középkortörténeti Könyvtár 13. Szeged, 1997, Szegedi Középkorász Műhely. Kiadói papírkötés.
15063.

Rufpreis:
1 400 HUF

15064.

Rufpreis:
2 000 HUF

15065.

Rufpreis:
4 000 HUF

Buffalo Child Long Lance) Hosszú Lándzsa emlékezései. Egy indiánfőnök könyve a kalandos indiánéletről. (Fordította Baktay Ervin) Bp.,  1934 Káldor. Illusztrált kiadói megújított félvászon kötésben,
15066.

Rufpreis:
2 000 HUF

György Aladár: A Föld és népei. IV. kötet: Európa. Bp., 1906, Franklin-Társulat. Harmadik, átdolgozott kiadás. Gazdagon illusztrálva szövegközti, egészoldalas, kétoldalas illusztrációkkal, közte egészoldalas színes illusztrációkkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a fűzésnél egy helyen elvált. Borító kopottas
15067.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy József: Eger története. Bp. 1978, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15068.

Rufpreis:
1 200 HUF

A szekszárdi járás 25 éve. 1945-1970. Szekszárd 1975. MSZMP VB. Készült 1000 példányban. 198p. modern műbőr kötésben.
15069.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vargha Balázs: Állok Dunánk szélén,a pesti parton Tankönyvkiadó, 1984. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
15070.

Rufpreis:
800 HUF

Szilágyi István: Régi boltok krónikája. A pest-budai kereskedelem történetéből. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15071.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szabóky Zsolt: Bolgár kolostorok. Bp., 1983. Képzőművészeti
15072.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF