Budapest Régiségei XXIII. A Budapesti Történeti Múzeum Évkönyve. Szerk.: Tarjányi Sándor. Bp., 1973, BTM. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1150 példányban
Maurice Paléologue: Róma. Fordította és a képanyagot rendezte: Dr. Supka Géza. Bp.,é.n.,Genius, (Kunossy-ny.), 324 p. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, ex libris-szel.
Dr. Lovas Dániel-Walter Péter: Kecskemét és a kiskunsági puszták. Kecskemét,é.n.,Kecskeméti Lapok Kft. Kiadói kartonált papírkötés,kissé sérült borítóval, angol, német és magyar nyelven.
Zeiler, Martinus: A magyar királyság leírása. Szekszárd, 1997, Babits Kiadó. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. Az 1644. évben kiadott fontos forrásmunka reprint kiadása a magyarországi várak egész oldalas metszetes ábrázolásait is tartalmazza.
Szalai György: Kőbánya története. Bp., 1970, Budapest Főváros X. Kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
Keszthelyi gazdász énekeskönyv. Összeállították: Dr. Szabó István, Dr. Burucs Zoltán, Szijj Ferenc. Keszthely, 2006, Georgikon Mezőgazdaságtudományi Kar. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Az összeállító, Dr. Szabó István által összeállítva.
Major Miklós: Szilágyfalu. Pettkó-Szandtner Tibor: A magyar kocsizás. Szerk.: Botlik József. Száz magyar falu. Bp., é.n, Száz Magyar Falu Könyvesháza Kht. Kiadói kartonált papírkötés.