Cholnoky Jenő: Az ember drámája. (A Föld titkai III.) 117 kép és 70 ábra a szövegben. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kis kopásokkal
Cholnoky Jenő: A föld titkai 10 száma (5.,6.,7.,8.,9.,15.,16.,17.,18.,19.) Bp., 1930-1931, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben, változó állapotban, többnyire szakadozott borítóval, háromnak a hátsó borítója leszakadt, egyről hiányzik,
Tanulmányok Győr és vidéke történetéből. Szerk.: Gecsényi Lajos. Győr, 1978, Győr Megyei Város Tanácsa-Győr-Sopron megyei 1. sz. Levéltár. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Róheim Géza: A csurunga népe. Budapest, (1932), Leblang Könyvkiadóvállakat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, ex libris-szel.
Karl Baedeker: Tirol, Voralberg und Teile von Salzburg und Kärnten. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1923, Karl Baedeker, XL+512 p. 37. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé viseltes állapotban, kopott borítóval, pár helyen amatőr módon javított kötéssel, egy térkép kijár, egy lap (31-32.) szakadt, sérült. / Linen binding, some pages repaired, one page damaged, one map coming out, in German language.