Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 247

Zabos Géza 2 műve:  Menedékem: a Tisza. Miskolc, 1996, Felsőmagyarország Kiadó. Kiadói papírkötés.  Horgászoknak a Tiszáról. Bp.,1983, Mezőgazdasági Kiadó-MOHOSZ. Kiadói kartonált papírkötés.
15109.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15110.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dr. Pitroff Pál: A győri sajtó története (1728-1850). Győr, 1915, Győr Szabad Királyi Város. Félvászon kötés, ceruzás aláhúzásokkal, egyébként jó állapotban.
15111.

Rufpreis:
2 000 HUF

Halász Gyula: Öt világrész magyar vándorai. Magyar fölfedezők Benyovszkytól napjainkig. Bp,1936, Grill Károly. Kiadói papírkötés, kopott borítóval. Első kiadás.
15113.

Rufpreis:
1 000 HUF

A kis akadémia negyvenkét esztendeje az ezredik előadásig, 1899-1941. Szerk.: Bartha István, Förster Rezső. Kis Akadémia Könyvtára XLII. kötet. Bp., 1941, Kis Akadémia, (Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt.-ny.), 647 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval.
15114.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hekeli Sándor: Egri Nyomda. Hagyományok és megújulás. Eger, 2003, Egri Nyomda Kft. Kiadói papírkötés.
15115.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bálint Sándor: Szeged városa. Bp., 1959, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal, kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
15116.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ifj. Horváth Béla-Marjalaki Kiss Lajos-Valentiny Károly: Miskolc. Városképek-Műemlékek. Bp., 1962, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, szép állapotban.
15117.

Rufpreis:
1 200 HUF

15118.

Rufpreis:
1 200 HUF

Balogh István: Debrecen. Magyar Műemlékek. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, javított papír védőborítóval.
15119.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jenei Ferenc-Koppány Tibor: Győr. Magyar Műemlékek. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóval.
15120.

Rufpreis:
1 200 HUF

15121.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF