Két könyv a Csallóközről: Püspöki Nagy Péter: A Csallóköz neveiről. Győr, 1989, Győr-Sopron Megye Levéltára. Kiadói papír védőborítóval. Házi Jenő: Pozsony vármegye középkori földrajza. Csallóközi Kiskönyvtár. Bp., 2000. Kalligram Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Budapest Története képekben 1493-1980. Képkatalógus 3/5 füzet. Szerk.: Sántháné Antal Sára, Sipos György, Szabó László. Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Budapest Gyűjteménye. Bp.,1991, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. Megjelent 300 példányban.
Szepes (Schütz) Béla: Hatvan hevesmegyei község története. Hatvan, [1994], Heves Megyei Múzeumi Szervezet Hatvany Lajos Múzeum, Nagy-Gáspár Kft-ny., 181+2 p.+8 t.(Közte egy kihajtható.) Kiadói papírkötés. Reprint kiadás.
Archívum 8. A Heves Megyei Levéltár Közleményei. Eger, 1979. Készült 1000 példányban! Benne Sugár István: Az egri filmszínházak története 1900-1948. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Sas Péter: A kolozsvári Szent Mihály templom. Az előszót írta Czirják Árpád érseki helynök-plébános. Kolozsvár, 1998, Gloria Kiadó, Gloria Nyomda-ny.,128 p.+ 4 t. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Vegyes könyvtétel, 2 db: F. Mihály Ida-Lócsy Erzsébet-Holl Imre: A középkori Buda és Pest. Bp., 1955, Népművelési Minisztérium Múzeumi Főosztálya. Kiadói papírkötés, jó állapotban. "La Mer Hongroise". Siófok,é.n.,Idegenforgalmi Hivatal, (Athenaeum-ny.) 72 p. Számos feket-fehér fotóval, egy térképpel illusztrálva, francia nyelven. Kiadói papírkötés, két kijáró lappal, de alapvetően jó állapotban. Francia nyelvű, balatoni turisztikai kiadvány, kb. 1950-1960-as évek.
F. Tóth Pál: Kecskemét. Panoráma Képeskönyvek. Kecskemét, 1979, Kecskemét Városi Tanács. Rengeteg fotóval illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval.