Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Vas vármegye. Bp., 1989, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
Erdély öröksége. I-VI. kötet. Bp.,1993-1994, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Reprint! Csak hat kötet jelent meg.
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Bács-Bodrog Vármegye II. Töredék kötet. Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Több képpel, térképpel és műmelléklettel illusztrálva. Budapest, é.n. [1909], Országos Monográfia Társaság, 4+616 p.+2 t. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A borítója foltos, a gerince javított, pár lap fotlos.
Cadioli, Pietro Lincoln: Sesto San Giovanni. Sesto San Giovanni, é.n., "Il Cavallino D'Oro". Megjelent 300 példányban. Kiadói kartonált kötés, tékával, jó állapotban.
Dr. Fodor Ferenc: A Jászság életrajza. Bp.,1991, Jászok Egyesülete és a "Jászságért" Alapítvány. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, térkép-melléklettel, jó állapotban.
Évszázadokon át - Tolna megye történetének olvasókönyve 3. Szerk.: K. Balog János. Bp., 1990, Tolna Megyei Levéltár,(Dunaújvárosi Nyomda Kft.-ny.), 630 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadó papír védőborítóval. Megjelent 1300 példányban.
Vághidi Ferenc: Páris és környéke. Cserépfalvi útikönyvek. Bp.,[1939], Cserépfalvi, Klein J.-ny.,139+4 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülső szennylapon Párizs térképpel, jó állapotban.