15035.
Beendet 323. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Vághidi Ferenc: Páris és környéke. Cserépfalvi útikönyvek. Bp.,[1939], Cserépfalvi, Klein J.-ny.,139+4 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülső szennylapon Párizs térképpel, jó állapotban.