https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 247

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben III. kötete: Magyarország I. kötete. Bp., 1888, Magyar Királyi Állami Nyomda. Szövegközti és egész oldalas képekkel, térképekkel gazdagon illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett, dombornyomásos, piros egészvászon kötésben, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borító sarkokkal, a gerincen kis sérüléssel, és papír címke nyomokkal.
1
15012.

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben III. kötete: Magyarország I. kötete. Bp., 1888, Magyar Királyi Állami Nyomda. Szövegközti és egész oldalas képekkel, térképekkel gazdagon illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett, dombornyomásos, piros egészvászon kötésben, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borító sarkokkal, a gerincen kis sérüléssel, és papír címke nyomokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pest megye műemlékei I-II. kötet. Magyarország Műemléki Topográfiája. V. kötet. Bp., 1958, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az II. kötet papírborítója javított.
1
15013.

Pest megye műemlékei I-II. kötet. Magyarország Műemléki Topográfiája. V. kötet. Bp., 1958, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az II. kötet papírborítója javított.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szeghalmy Gyula: Dunántúli vármegyék. Az előszót írta: József főherceg király fensége, a Magyar Tudományos Akadémia elnöke. Bp., 1937, A Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, rossz állapotban, kopott borítóval, kopott, javított gerinccel, a címlap, 877-887., 889/890. oldalak lapjai, a hátsó szennylap sérült, kijár, intézményi bélyegzővel.
1
15014.

Szeghalmy Gyula: Dunántúli vármegyék. Az előszót írta: József főherceg király fensége, a Magyar Tudományos Akadémia elnöke. Bp., 1937, A Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, rossz állapotban, kopott borítóval, kopott, javított gerinccel, a címlap, 877-887., 889/890. oldalak lapjai, a hátsó szennylap sérült, kijár, intézményi bélyegzővel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Orbán Balázs: Székelyföld leírása. Reprint kiadás, két kötetben. Csatári Dániel kísérőtanulmányával. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott kiadói díszdobozban.
1
15015.

Orbán Balázs: Székelyföld leírása. Reprint kiadás, két kötetben. Csatári Dániel kísérőtanulmányával. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott kiadói díszdobozban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Sipos Imre - Szalay János: Zics története. hn.,2003, Miklósi, (Budakeszi,Paletta Press-ny.), 282p. Kiadói kartonált papírkötés.
1
15016.

Dr. Sipos Imre - Szalay János: Zics története. hn.,2003, Miklósi, (Budakeszi,Paletta Press-ny.), 282p. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szabó Jolán: Gyöngyös önkormányzata. 1647-1848. Tanulmányok Heves Megye Történetéből. 15. Eger, 2001. Heves Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.+ Szabó Jolán: Gyöngyös önkormányzata. 1647-1848. Doktori (Ph.D.) értekezés tézisei. Debrecen, 2003.+ Szabó Jolán PhD értekezésének nyilvános vitájának meghívója.
1
15017.

Szabó Jolán: Gyöngyös önkormányzata. 1647-1848. Tanulmányok Heves Megye Történetéből. 15. Eger, 2001. Heves Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.+ Szabó Jolán: Gyöngyös önkormányzata. 1647-1848. Doktori (Ph.D.) értekezés tézisei. Debrecen, 2003.+ Szabó Jolán PhD értekezésének nyilvános vitájának meghívója.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nemes Lajos: Eger város önkormányzata. 1687-1848. Tanulmányok Heves Megye Történetéből 16. Eger, 2001, Heves Megyei Levéltár, 237 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
1
15018.

Nemes Lajos: Eger város önkormányzata. 1687-1848. Tanulmányok Heves Megye Történetéből 16. Eger, 2001, Heves Megyei Levéltár, 237 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lukácsi L.-né-Lukácsi L.-Rusva: Jászalsószentgyörgy krónikája I-II. Jászalsószentgyörgyi Község T. KIadói papírborítékban.
1
15019.

Lukácsi L.-né-Lukácsi L.-Rusva: Jászalsószentgyörgy krónikája I-II. Jászalsószentgyörgyi Község T. KIadói papírborítékban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szeged története 1-2. Szerk.: Kristó Gyula, Farkas József.. Szeged, 1983-1985, Somogyi-Könyvtár. Kiadói egészvászon-kötés, az 1. kötet borítóján folttal, de egyébként jó állapotban. Megjelent 3000 és 3500 példányban.
1
15020.

Szeged története 1-2. Szerk.: Kristó Gyula, Farkas József.. Szeged, 1983-1985, Somogyi-Könyvtár. Kiadói egészvászon-kötés, az 1. kötet borítóján folttal, de egyébként jó állapotban. Megjelent 3000 és 3500 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Máramaros megye. Az 1918/1919 előtti Erdélyre vonatkozó fondok és gyűjtemények jegyzékei. 11. Összeállította: Klara Guseth, Ana-Maria Buciuman, Varga Zsolt. Bp.-Bukarest, 2015, Magyar Nemzeti Levéltár-Romániai Nemzeti Levéltár. Magyar és román nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső borítón sérüléssel, amúgy jó állapotban.
1
15021.

Máramaros megye. Az 1918/1919 előtti Erdélyre vonatkozó fondok és gyűjtemények jegyzékei. 11. Összeállította: Klara Guseth, Ana-Maria Buciuman, Varga Zsolt. Bp.-Bukarest, 2015, Magyar Nemzeti Levéltár-Romániai Nemzeti Levéltár. Magyar és román nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső borítón sérüléssel, amúgy jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy Gergely: Budapesti vásárcsarnokok a századfordulótól napjainkig. Szelényi Károly fotóival. Veszprém, 1997, F. Szelényi Ház. Kiadói kartonált papírkötés, gazdag fotó anyaggal.
1
15022.

Nagy Gergely: Budapesti vásárcsarnokok a századfordulótól napjainkig. Szelényi Károly fotóival. Veszprém, 1997, F. Szelényi Ház. Kiadói kartonált papírkötés, gazdag fotó anyaggal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Százhalombatta helytörténetével foglalkozó két könyv egyedi a város nevével dombornyomott tékában:  Szalai G.né-Vicze M.-Mitták F.: Százhalombatta - Tanulmányok a 30 éves város történetéből 1970-2000 Matrica Múzeum, 2000.; Turnerné Gajdó Krisztina Poroszlai Ildikó: Százhalombatta képekben.
1
15023.

Százhalombatta helytörténetével foglalkozó két könyv egyedi a város nevével dombornyomott tékában: Szalai G.né-Vicze M.-Mitták F.: Százhalombatta - Tanulmányok a 30 éves város történetéből 1970-2000 Matrica Múzeum, 2000.; Turnerné Gajdó Krisztina Poroszlai Ildikó: Százhalombatta képekben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse