Lukács László: A tisztes ipar emlékei. Céhek, céhemlékek, az iparosok hagyományai Fejér megyében és Székesfehérváron. Székesfehérvár, 2007. 1000 példány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Balla Antal: Budapest szerepe Magyarország történetében. Statisztikai közlemények. 77. kötet 2. sz. Bp.,(1938), Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, 178 p. Kiadói papírkötés, foltos címlappal, kissé gyűrött elülső borítóval.
Foerk Ernő: Török emlékek Magyarországban. Fordította: Kraus Zsófia. Bp.,2016, TIKA. Kiadói kartonált papírkötés. Budapesti Magyar Állami Felső Építő Ipariskola 1917-ik évi szünidei felvételei c. kiadvány újrakiadása, török fordítással.
Pásztor Mihály: Buda és Pest a törökuralom után. Statisztikai Közlemények 73. kötet. /1. sz. Bp.,(1935), Budapest Székesfőváros Házinyomdája, 408 p. Kiadói papírkötés.
Dr. A. Otto: Die Hohe Tatra mit fünf Karten. 1909-1910 Berlin, 1909-10, Albert Goldschmidt. Kiadói egészvászon kötésben, térképmellékletekkel. / Linen-binding, with maps.
Források Budapest múltjából. IV. kötet: Források Budapest Történetéhez 1945-1950. Szerk.: Bácskai Vera, H. Kohut Mária, Szekeres József, Gáspár Ferenc.Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai Bp., 1973, Fővárosi Levéltár. Kiadói aranyozott műbőrkötésben,
Vegyes helytörténeti könyv tétel, Budaörsről, 2 db: Franz Wendler és a Kőhegyi kápolna 150 éve. Regélő múlt 4. Budaörs, , Budaörs Német Kisebbségi Önkormányzata, és a Riedl Ferenc Helytörténeti Gyűjtemény. Kiadói papírkötés, magyar és német nyelven.+1936 A Földgömb. VII. évf. 2. sz. Bp., Magyar Földrajzi Társaság, "Élet". Papírkötés. Benne: Vitéz Temessy Győző: A Magyar Passió helységéről.