Dettre, Andrew: The First 15 Years of St. George Budapest (1957-1972). Alexandria NSW, é. n., Atlas Printery. Vászonkötésben, jó állapotban. / In English, linen binding, in good condition.
The complete book of card games. Szerk.: Peter Arnold. hn., 1991, St Michael. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen./ Paperback, in English language, with little damage.
Rosemary Burton-Richard Cavendish: A világ száz csodája. Barangolás az építészet lenyűgöző alkotásai között. Bp.,1992, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés.
Wolfgang Hoffmann-Harnisch: Brazília. Egy forróövi nagybirodalom. Fordította: Dr. Csordás Nóra. Ismeretlen világok. Bp. é.n., Athenaeum, 316 p. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban
W. La Varre: Kincsvadászat Dél-Amerikában. Fordította: Dr. Gyenes István. Bp., é.n., Dr. Szabó, (Légrády-ny.), 219 p. Fekete-fehér szövegközti fotókkal, és egy térképpel illusztrálva.Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Dr. Kalmár Gusztáv: Ismeretlen népek, névtelen földek. A nagy felfedezők küzdelmei a fekete világrészeken. Bp., 1929, Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, gerinccel.