Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 247

Csanádi Árpád: Labdarúgás I-II. kötet. (Technika-taktika.) (Egyben.) Bp., 1960, Sport. Harmadik, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
15194.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Dettre, Andrew: The First 15 Years of St. George Budapest (1957-1972). Alexandria NSW, é. n., Atlas Printery. Vászonkötésben, jó állapotban. / In English, linen binding, in good condition.
15195.

Rufpreis:
3 000 HUF

The complete book of card games. Szerk.: Peter Arnold. hn., 1991, St Michael. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen./ Paperback, in English language, with little damage.
15196.

Rufpreis:
1 200 HUF

15197.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ozsváth András: Harcászat 64 mezőn. Bp., 1972. Zrínyi. Sakkönyv. Megviselt kiadói papírborítóban.
15198.

Rufpreis:
1 600 HUF

Földrajzi világatlasz országlexikonnal. Nyíregyháza, 2003, Nyír-Karta Bt.-Topográf Térképészeti Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
15199.

Rufpreis:
1 800 HUF

Halász Zoltán: Magyarország. Bp., 1982, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15200.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rosemary Burton-Richard Cavendish: A világ száz csodája. Barangolás az építészet lenyűgöző alkotásai között. Bp.,1992, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés.
15201.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wolfgang Hoffmann-Harnisch: Brazília. Egy forróövi nagybirodalom. Fordította: Dr. Csordás Nóra. Ismeretlen világok. Bp. é.n., Athenaeum, 316 p. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban
15202.

Rufpreis:
1 000 HUF

15203.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gödöllő. Szerk.: Dékán Antal. Bp., 1975, Zrínyi Nyomda. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal.
15204.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Dr. Kalmár Gusztáv: Ismeretlen népek, névtelen földek. A nagy felfedezők küzdelmei a fekete világrészeken. Bp., 1929, Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, gerinccel.
15205.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF