Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 247

15230.

Rufpreis:
2 000 HUF

15231.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sándorfalva története és népélete. Szerk.: Darázs Sándor, dr. Juhász Antal, Szabó Magoldna, Sz. Simon István. Sándorfalva, 1999, Sándorfalva Nagyközség Önkormányzata. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
15232.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Henszlmann Imre: Kassa városának ó német stylű templomai. Bp.,(1996, Argumentum-MTA Művészettörténeti Kutató Intézet, 6+25+12 p. Számos egészoldalas illusztrációval. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel, kissé dohos. Hasonmás kiadás.
15233.

Rufpreis:
3 000 HUF

Török András: Budapest könyv. Avagy Simplicissimus szerint a világ.Felvidéki András térképeivel és rajzaival.  Bp.,2013, Park. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés.
15234.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sági Pál: Békebeli képeskönyv. (Társadalomrajz.) Bp. (1944.) Griff. 303 p. 22 t. Tart.: Udvari élet. A Stefánián. Pesti históriák...Javított gerincű félvászon-kötésben.
15235.

Rufpreis:
1 200 HUF

15236.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hanzelka-Zikmund: A fejvadászok földjén, Bp., 1959. Gondolat Kiadó, Kiadói egészvászon kötésben, rengeteg képpel ilusztrálva
15237.

Rufpreis:
1 000 HUF

15238.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15239.

Rufpreis:
2 000 HUF

15240.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

15241.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF