15240.
Beendet 323. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 800 HUF
10,30 EUR, 11,88 USD
Richard Halliburton: Csodák könyve. Fordította: Wiesner Juliska. Bp., é.n., Dante. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, három kijáró illusztrációval.