Böhm Vilmos két könyve: Két forradalom tüzében. Bp.,[1946], Népszava. Második kiadás.Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval. Másodszor emigrációban. Íródott a politikus halála előtt, 1948-1948-ben, Stockholmban. h.n., 1990, Progreszió. Kiadói papírkötés.
Horváth Zoltán: A jobbágyvilág alkonya Sopron megyében. Bp., 1976. Akadémiai Kiadó. A megye összes települése viaszpecsét-lenyomatainak fényképtábláival és leírásaival, valamint térkép és táblázat mellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Nagy Imre: Viharos emberöltő. (Facsimile kiadás és átírás!) Bp., 2002, Nagy Imre Alapítvány. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Seignobos: A francia nemzet őszinte története. Fordította: Cs. Szabó László. Budapest, é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval.
4 db könyv - Dénes János: Őfelsége a magyar nép; Szilassy Sándor: Magyarország a szakadék szélén; Gróf Stomm Marcel altábornagy: Emlékiratok. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.