Győr szabad királyi város címereslevele - 1844. Facsimile kiadvány. Szerk. Dr. Csáky Imre. Bp., 2007, Híd Marketing Kft., 40 p. Kiadói aranyozott velúrkötésben. Számozott!
Két vitéz nemesúr Telegdy Pál és János levelezése a 16. század végéről. Közzétette Eckhardt Sándor. Bp. 1944, Kir. Magy. Pázmány Péter Tudományegyetem Magyarságtudományi Intézete. 218 l., 1 lev. Kiadói papírborítóban. Szép állapotban.
Dr. Nyiszli Miklós: Dr. Mengele boncolóorvosa voltam az auschwitzi krematóriumban. Tények és tanúk. Bp.,2016, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Robert K. Wittman-David Kinney: Az ördög naplója. Alfred Rosenberg és a Harmadik Birodalom ellopott kincsei. Fordította: Bayer Antal. Bp., 2016,Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Rózsai Ágnes, Tamáska Péter, Susits Imre, Vass István: A Pamutfonóipari Vállalat története. Bp., 1983, Magyar Történelmi Társulat Üzemtörténeti Szakosztálya. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Készült 1000 példányban.