Komoróczy György: A kereskedelem és ipar Szent István korában. Domanovszky Sándor előszavával. Bp.,(1938), Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara, 102 p. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos gerinccel, kihajtható térkép nélkül.
Kosáry Domokos: Újjáépítés és polgárosodás 1711-1867. Magyarok Európában III. Bp.,1990, Háttér. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Horváth Mihály: Magyarország függetlenségi harczának története 1848 és 1849-ben. Második kiadás. I kötet. Pest, 1871, Ráth Mór, Álbordázott félvászon kötésben jó állapotban.
Kádár, János: On the Road to Socialism. Selected Speeches and Interviews 1960-1964. Bp., 1965, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötésben, Kádár János fotójával. Szép állapotban.
Erényi Tibor-Kende János-Varga Lajos: Fél évszázad. A szociáldemokrácia története Magyarországon 1868-1919. Bp.,1990, Politikatörténeti Intézet. Kiadói papírkötés.
Név és tárgymutató Marczali Henrik Magyaroroszág története II: József korában cz. munkája 1., 2., 3.. kötetéhez. Bp., 1888. MTA. 440p. Korabeli kissé foltos, egészvászon kötésben, jó állapotban. Volt könyvtári példány.