Horváth György (szerk.): Historicum. Járatlan utakon Borsos Mihály fotográfiái az ezeréves Magyarországról. Bereczky Lóránd dedikálásával. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2 történelmi tanulmány különlenyomata: Halmay István: I. Apafi Mihály erdélyi fejedelemsége. Szeged, 1934. Szerzői. 74p. + Dr. Török Mihály: Esdő szó a magyar nemzethez. Bp., 1897. Nágel. 58p.
Vegyes könyvtétel, 3 db: Emma Baumacher: Náci hadvezérek+Kesserling, a szürke eminenciás. Carus T.: Az I. világháború nagy csatái. Bp.,2007-2008, Könyvmíves Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Tóth Béla: Magyar ritkaságok. Curiosa Hungarica. Képekkel és hasonmásokkal. Bp., 1899. Athenaeum, X+329+2 p. Kiadói egészvászon borítóban, kopott borítóval. Első kiadás.
Nagy László: Megint fölszánt magyar világ van.. Társadalom és hadereg a XVII, század első felének Habsburg ellenes küzdelmeiben. Zrínyi Katonai Kiadó, 1985. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Az utolsó hatvan esztendő világpolitikai eseményei. Bp.,1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Második kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, Néhány foltos lappal