Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 212
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1789316
15443
323
Books: History
H. Haraszti Éva: A Kossuth-láz Angliában. Bp., 2003. Balassi.
1793241
15444
323
Books: History
Jászi Oszkár: A Monarchia jövője. Bp., 1918. Új Magyarország. Reprint kiadás.
1795869
15445
323
900
Books: History
Károlyi Mihályné: Együtt a forradalomban Együtt a száműzetésben Bp. 1978. Európa. 476p. Kiadói egészvászon kötésben, fotóval illusztrált borítóval. 1788802
15446
323
Books: History
Szántó György Tibor: Anglikán reformáció, angol forradalom. Bp.,2000,Európa. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. 1795938
15447
323
Books: History
3 db Horthyval kapcsolatos könyv: Gosztonyi: A kormányzó Horthy Miklós és az emigráció, Horthy: Emlékirataim. Raffay: Trianon 1793725
15448
323
Books: History
Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1933, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
1724863
15449
323
Books: History
1766012
15450
323
Books: History
Varga Domokos György: A váratlan tanú. 1992. október 23. Véletlen vagy összeesküvés? Bp.,1995, ÉSÁ. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban. A szerző által dedikált! Varga Domokos György könyve Göncz Árpád kifütyüléséről.
1765986
15451
323
Books: History
301 Szerk.: Kapitány Éva. hn.,én., Aura Kiadó. Kiadói papírkötés.
1724893
15452
323
Books: History
1725110
15453
323
Books: History
Axelrod, Gerald: Die Geheimnisse der Blutgräfin Elisabeth Báthory. Würzburg, 2001, Stürtz - Verlagshaus Würzburg. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 1740645
15454
323
Books: History
Az én Erdélyem. Domokos Pál Péter elmondja életét Balogh Júliának. Bp., 1988, Vita Kiadó. Kiadói papírkötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF