Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 212

H. Haraszti Éva: A Kossuth-láz Angliában. Bp., 2003. Balassi.
15443.

Rufpreis:
800 HUF

Jászi Oszkár: A Monarchia jövője. Bp., 1918.  Új Magyarország. Reprint kiadás.
15444.

Rufpreis:
1 600 HUF

Károlyi Mihályné: Együtt a forradalomban Együtt a száműzetésben Bp. 1978. Európa. 476p. Kiadói egészvászon kötésben, fotóval illusztrált borítóval.
15445.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Szántó György Tibor: Anglikán reformáció, angol forradalom. Bp.,2000,Európa. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
15446.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db Horthyval kapcsolatos könyv: Gosztonyi: A kormányzó Horthy Miklós és az emigráció, Horthy: Emlékirataim. Raffay: Trianon
15447.

Rufpreis:
2 000 HUF

Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1933, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
15448.

Rufpreis:
800 HUF

15449.

Rufpreis:
1 200 HUF

Varga Domokos György: A váratlan tanú. 1992. október 23. Véletlen vagy összeesküvés? Bp.,1995, ÉSÁ. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban. A szerző által dedikált! Varga Domokos György könyve Göncz Árpád kifütyüléséről.
15450.

Rufpreis:
1 400 HUF

301 Szerk.: Kapitány Éva. hn.,én., Aura Kiadó. Kiadói papírkötés.
15451.

Rufpreis:
1 600 HUF

15452.

Rufpreis:
1 600 HUF

Axelrod, Gerald: Die Geheimnisse der Blutgräfin Elisabeth Báthory. Würzburg, 2001, Stürtz - Verlagshaus Würzburg. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15453.

Rufpreis:
1 800 HUF

Az én Erdélyem. Domokos Pál Péter elmondja életét Balogh Júliának. Bp., 1988, Vita Kiadó. Kiadói papírkötésben.
15454.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF