Lambrecht Kálmán: Az ősember. Ősvilágok élete. A 8.,19-23. fejezetek szerzője Kormos Tivadar. Budapest, 1931, Dante. Második kiadás. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon kötés, sérült gerinccel.
Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben I-IV+Nagy Imre és bűntársai ellenforradalmi összeesküvése. Bp.,é.n., A Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, szakadozott borítókkal.
Várkonyi Nándor: Sziriát oszlopai. Elsüllyedt kultúrák. Budapest, é.n. , Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 309 p. +16 t.. Kiadói félvászon kötés, szövegközti illusztrációkkal, fekete-fehér táblákkal illusztrálva