Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 212
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1791862
15383
323
Books: History
Bartha - Czeglédy - Róna-Tas (szerk.): Magyar őstörténeti tanulmányok. Bp., 1977, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 1792288
15384
323
Books: History
Molnár Erik: A magyar társadalom története az Árpádoktól Mohácsig. Bp.,1949, Szikra. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borító szélekkel.
1794651
15385
323
Books: History
Sebess Dénes: Két Magyarország. Az elmúlt század politikai eszményei. Bp.,[1931], Könyvbarátok Szövetsége,(Kir. Magyar Egyetemi Nyomda-ny.), 258 p. Kiadói aranyozott félbőr kötés, kopottas borítóval, gerinccel, 1795630
15386
323
Books: History
Szent István első nagy királyunk élete és alkotásai. Bp., 1938, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1791760
15387
323
Books: History
Jean, Georges: Az írás, az emberiség emlékezete. Bp., 1991, Park Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, belül a gerincnél levált, egyébként jó állapotban.
1792298
15388
323
Books: History
Féja Géza: Kurucok. Magyarok Könyvtára. Bp.,(1939),MEFHOSZ. Kiadói papírkötés, jó állapotban
1791592
15389
323
Books: History
Csorba László: A tizenhárom aradi vértanú. Bp.,1989, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés.
1791874
15390
323
Books: History
Florus: Róma háborúi. Fordította, az utószót és a jegyzeteket írta: Havas László. Az ókori irodalom kiskönyvtára. Bp.,1979, Európa. Kiadói kartonált papírkötés. 1791866
15391
323
Books: History
A középkori élet. Európai antológia. Bp.,1964, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé hiányos kiadói papír védőborítóban.
1779397
15392
323
Books: History
1779445
15393
323
Books: History
Ernyes Mihály: A magyar rendőrség története. I. kötet. Budapest, 2002, Belügyminisztérium. Kiadói műbőr-kötésben, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban. 1780879
15394
323
Books: History
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF