Sebess Dénes: Két Magyarország. Az elmúlt század politikai eszményei. Bp.,[1931], Könyvbarátok Szövetsége,(Kir. Magyar Egyetemi Nyomda-ny.), 258 p. Kiadói aranyozott félbőr kötés, kopottas borítóval, gerinccel,