Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 334

Tuka László (1924-2007): Vadászat. Színes rézkarc, papír (hajtott), jelzett, 29×38 cm
10257.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tuka László (1924-2007): Forrásnál. Színes rézkarc, papír (hajtott), jelzett, 32x27 cm
10258.

Rufpreis:
3 000 HUF

Udvary Pál (1900-1987): Fogathajtó. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×37 cm
10259.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Uitz jelzéssel: Női portré. Tus-akvarell, papír, üvegezett keretben, 44×30 cm
10260.

Rufpreis:
4 000 HUF

10261.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Vadász jelzéssel: Vontatóhajó. Akvarell-szén, papír, üvegezett keretben, 22×30 cm
10262.

Rufpreis:
8 000 HUF

A. Varga Imre (1953- ): Kompozíció 2011, vegyes technika, papír, jelzett, 30×21 cm
10263.

Rufpreis:
3 000 HUF

Varga Patrícia Minerva (1963- ): Széken ülve, olaj, fa, jelzett, keretben, 43×43 cm
10264.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Vasvári jelzéssel: Vitorlás. Olaj, karton, 48×38 cm
10265.

Rufpreis:
8 000 HUF

Vaszary jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, 29×38 cm
10266.

Rufpreis:
3 000 HUF

Váczi András (1967- ): Repülő és Landschap. Rézkarc, papír, jelzett, 15,5×12,5 és 14×16 cm
10267.

Rufpreis:
1 800 HUF

R. Casals i Vernis (1860-1920): Joseph Monsavatje. Ex libris. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 13×8 cm
10268.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF