Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 334
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1745927
10306
321
15000
1732028
10307
321
Olvashatatlan jelzéssel: Kalapos nő színes tájban, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 29×39 cm
1704079
10308
321
60000
Olvashatatlan jelzéssel: Kikötött hajók a rakpartnál. Olaj, vászon, keretben, 37×51 cm
1756567
10309
321
Olvashatatlan jelzéssel: Varró lány. Szén, papír, 23×16 cm
1727123
10310
321
Olvashatatlan jelzéssel: Legifjabbak szabad szagszervezete, karikatúra. Akvarell-tus, papír, 21x15 cm. 1780481
10311
321
Olvashatatlan jelzéssel: Babits Mihály. Fametszet, papír, 19,5×16 cm
1735250
10312
321
Jelzés nélkül: Tibeti? tsakli, vegyes technika, vászon, fa keretben, 6,5×5,5 cm
1780538
10313
321
Jelzés nélkül: Alkony az öbölben, tempera, papír, paszpartuban, 16×21 cm 1741579
10314
321
Jelzés nélkül: Emlékképek. Linó, papír, 32×28 cm
1741571
10315
321
Jelzés nélkül: Találkozás. Linó, papír, 32×28 cm
1713136
10316
321
Jelzés nélkül: Szocialista város. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 20×29 cm
1779383
10317
321
Jelzés nélkül: Divatrajzok. 13 db, pauszpapír, vegyes technika, 31x24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF