Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 334

10306.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Olvashatatlan jelzéssel: Kalapos nő színes tájban, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 29×39 cm
10307.

Rufpreis:
10 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Kikötött hajók a rakpartnál. Olaj, vászon, keretben, 37×51 cm
10308.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Olvashatatlan jelzéssel: Varró lány. Szén, papír, 23×16 cm
10309.

Rufpreis:
1 200 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Legifjabbak szabad szagszervezete, karikatúra. Akvarell-tus, papír, 21x15 cm.
10310.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Babits Mihály. Fametszet, papír, 19,5×16 cm
10311.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Tibeti? tsakli, vegyes technika, vászon, fa keretben, 6,5×5,5 cm
10312.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Jelzés nélkül: Alkony az öbölben, tempera, papír, paszpartuban, 16×21 cm
10313.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jelzés nélkül: Emlékképek. Linó, papír, 32×28 cm
10314.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Találkozás. Linó, papír, 32×28 cm
10315.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Szocialista város. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 20×29 cm
10316.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jelzés nélkül: Divatrajzok. 13 db, pauszpapír, vegyes technika, 31x24 cm
10317.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF