Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 334

Raffael jelzéssel: Favágó. Olaj, karton, keretben, 21×26 cm
10209.

Rufpreis:
5 000 HUF

Remsey jelzéssel: Pipázó az asztalnál. Olaj, karton, 55×43 cm
10210.

Rufpreis:
12 000 HUF

Réti jelzéssel: Misére menők népviseletben. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 50×34 cm
10211.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Révész Imre (1859-1945): Ima étkezés előtt, színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 48,5×38,5 cm
10212.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Rippl-Rónai József (1861-1927): Tanakodó családtagok. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 26×35 cm (1913 Fünfzig Handzeichnungen mappából)
10213.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rippl-Rónai József (1861-1927): Virágot szedő akt. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 16×23,5 cm
10214.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Rippl-Rónai József (1861-1927): Térdelő akt, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 35,5×26 cm (1913 Fünfzig Handzeichnungen mappából)
10215.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rónai jelzéssel: Kancsó. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 23×18 cm
10216.

Rufpreis:
2 800 HUF

Rubint Ávrahám Péter (1958-): Fekvő akt. Vegyes technika, karton, jelzett, 84×135 cm
10217.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Rudnay jelzéssel: Ház a domb tetőn. Olaj, karton, sérült, keretben, 34×26 cm
10218.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ruttka Ferenc (1926- ): Ébredés. Vegyes technika, papír, jelzett, 15×10 cm
10219.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Sárkány Loránd (1904-1973): Francia kisváros, olaj, farost, hátulján jelzett, fa keretben, 68×60 cm
10220.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF