Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 334
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1759697
10209
321
Raffael jelzéssel: Favágó. Olaj, karton, keretben, 21×26 cm
1748402
10210
321
Remsey jelzéssel: Pipázó az asztalnál. Olaj, karton, 55×43 cm 1780374
10211
321
Réti jelzéssel: Misére menők népviseletben. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 50×34 cm 1775947
10212
321
Révész Imre (1859-1945): Ima étkezés előtt, színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 48,5×38,5 cm
1782329
10213
321
Rippl-Rónai József (1861-1927): Tanakodó családtagok. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 26×35 cm (1913 Fünfzig Handzeichnungen mappából)
1780453
10214
321
8500
Rippl-Rónai József (1861-1927): Virágot szedő akt. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 16×23,5 cm 1760166
10215
321
Rippl-Rónai József (1861-1927): Térdelő akt, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 35,5×26 cm (1913 Fünfzig Handzeichnungen mappából)
1745268
10216
321
Rónai jelzéssel: Kancsó. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 23×18 cm
1775755
10217
321
30000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Fekvő akt. Vegyes technika, karton, jelzett, 84×135 cm
1759828
10218
321
Rudnay jelzéssel: Ház a domb tetőn. Olaj, karton, sérült, keretben, 34×26 cm
1780739
10219
321
11000
Ruttka Ferenc (1926- ): Ébredés. Vegyes technika, papír, jelzett, 15×10 cm
1762277
10220
321
30000
Sárkány Loránd (1904-1973): Francia kisváros, olaj, farost, hátulján jelzett, fa keretben, 68×60 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF