Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 334
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1775688
10197
321
Pázmándi jelzéssel: Prímási mise (Esztergom), rézkarc, papír, számozott (10/50), 29,5×18,5 cm 1747163
10198
321
1740565
10199
321
PcsVm jelzéssel: Arc. Vegyes technika, papír, 29×21 cm
1745236
10200
321
Perlrott jelzéssel: Koponya. Szén, papír, 39×28 cm
1748861
10201
321
Perlrott jelzéssel: Ülő férfi akt. Szén, papír, 65×50 cm
1755415
10202
321
Perlrott jelzéssel: Női akt. Akvarell, papír, 32×23 cm
1629765
10203
321
Pituk József Viktórián (1906-1991): Találkozás. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm 1778957
10204
321
Pleidell jelzéssel: Koktél. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 19×14 cm
1759734
10205
321
Poll jelzéssel: Kikötő. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 46×63 cm
1759735
10206
321
Pór jelzéssel: Ülő férfi. Olaj, farost, 78×63 cm
1778834
10207
321
Pór jelzéssel: Portré. Olaj, vászon, keretben, 50×45 cm
1776144
10208
321
Puszta Péter (1949- ): Ökölvívás, vegyes technika, papír, jelzett, 30,5×21,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF