Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 334

Pázmándi jelzéssel: Prímási mise (Esztergom), rézkarc, papír, számozott (10/50), 29,5×18,5 cm
10197.

Rufpreis:
3 000 HUF

10198.

Rufpreis:
3 000 HUF

PcsVm jelzéssel: Arc. Vegyes technika, papír, 29×21 cm
10199.

Rufpreis:
3 000 HUF

Perlrott jelzéssel: Koponya. Szén, papír, 39×28 cm
10200.

Rufpreis:
3 000 HUF

Perlrott jelzéssel: Ülő férfi akt. Szén, papír, 65×50 cm
10201.

Rufpreis:
2 000 HUF

Perlrott jelzéssel: Női akt. Akvarell, papír, 32×23 cm
10202.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pituk József Viktórián (1906-1991): Találkozás. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
10203.

Rufpreis:
5 000 HUF

Pleidell jelzéssel: Koktél. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 19×14 cm
10204.

Rufpreis:
2 000 HUF

Poll jelzéssel: Kikötő. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 46×63 cm
10205.

Rufpreis:
12 000 HUF

Pór jelzéssel: Ülő férfi. Olaj, farost, 78×63 cm
10206.

Rufpreis:
8 000 HUF

Pór jelzéssel: Portré. Olaj, vászon, keretben, 50×45 cm
10207.

Rufpreis:
12 000 HUF

Puszta Péter (1949- ): Ökölvívás, vegyes technika, papír, jelzett, 30,5×21,5 cm
10208.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF