Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 334
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1740213
10185
321
Oppler, Alex: Franctireurs, litográfia, papír, jelzett a litográfián, szélein kis szakadásokkal, 40,5×32 cm
927100
10186
321
1770521
10187
321
Orosz István (1941-1999): Olvasó fiú, Akvarell, papír, Jelzett. 28x13 cm
1747166
10188
321
Pap jelzéssel: Patak. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 38×29 cm 1747160
10189
321
Pap jelzéssel: Tyúkudvar. Tempera, papír, üvegezett keretben, 27×37 cm
1392058
10190
321
Papp József (1957-): Tanyák. Olaj, farost, jelzett, keretben, 7×11 cm 1717240
10191
321
2200
Pauer jelzéssel: A vadon hívó szava, olaj, vászon, fa keretben, 29×38,5 cm
1779424
10192
321
36000
1775716
10193
321
Paulovits Pál (1892-1975): Ősz a Tabánban, színes rézkarc, papír, paszpartuban, 24,5×30,5 cm 1759790
10194
321
Patkó jelzéssel: Mosónő. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 16×12 cm
1780421
10195
321
Pál Zsuzsanna (?-?): Zenész IV., lágyalap, papír, jelzett, számozott (5/8), 48×34,5 cm
1736030
10196
321
Pásco jelzéssel: Patak a mezőn. Olaj, farost, 50×70 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF