Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 334

Oppler, Alex: Franctireurs, litográfia, papír, jelzett a litográfián, szélein kis szakadásokkal, 40,5×32 cm
10185.

Rufpreis:
800 HUF

10186.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Orosz István (1941-1999): Olvasó fiú, Akvarell, papír, Jelzett. 28x13 cm
10187.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pap jelzéssel:  Patak. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 38×29 cm
10188.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pap jelzéssel: Tyúkudvar. Tempera, papír, üvegezett keretben, 27×37 cm
10189.

Rufpreis:
4 000 HUF

Papp József (1957-): Tanyák. Olaj, farost, jelzett, keretben, 7×11 cm
10190.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pauer jelzéssel: A vadon hívó szava, olaj, vászon, fa keretben, 29×38,5 cm
10191.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

10192.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Paulovits Pál (1892-1975): Ősz a Tabánban, színes rézkarc, papír, paszpartuban, 24,5×30,5 cm
10193.

Rufpreis:
4 000 HUF

Patkó jelzéssel: Mosónő. Akvarell, papír, üvegezett keretben,  16×12 cm
10194.

Rufpreis:
4 000 HUF

Pál Zsuzsanna (?-?): Zenész IV., lágyalap, papír, jelzett, számozott (5/8), 48×34,5 cm
10195.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pásco jelzéssel: Patak a mezőn. Olaj, farost, 50×70 cm
10196.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF