Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 334

MCP jelzéssel: Nagyváros. Tus, papír, üvegezett keretben, 23×18 cm
10160.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mednyánszky jelzéssel: Erdei ösvény. Szén, papír, üvegezett keretben, 42×30 cm
10161.

Rufpreis:
8 000 HUF

Medveczky jelzéssel: Szánkózó gyerekek. Olaj, farost, 68×71 cm
10162.

Rufpreis:
12 000 HUF

10163.

Rufpreis:
4 000 HUF

10164.

Rufpreis:
4 000 HUF

Mészáros Jenő (?-): Pihenő. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×20 cm
10165.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mihalovits jelzéssel: Sorompók a magasban. Olaj, vászon, sérült keretben, 50×60 cm
10166.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Mohácsi Regős Ferenc (1917-2003): Karikatúra, pasztell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 27,5×24,5 cm
10167.

Rufpreis:
1 600 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Antik életkép, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 11,5×9 cm
10168.

Rufpreis:
5 000 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Ókori jelenet. Fametszet, papír, utólagos jelzéssel, 12x8,5 cm
10169.

Rufpreis:
2 000 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonos kisasszony. Ofszet, papír, 30x21 cm
10170.

Rufpreis:
1 200 HUF

MT jelzéssel: Kilátás a dombról. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 24×29,5 cm
10171.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF