Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 334
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1778948
10160
321
MCP jelzéssel: Nagyváros. Tus, papír, üvegezett keretben, 23×18 cm
1749731
10161
321
Mednyánszky jelzéssel: Erdei ösvény. Szén, papír, üvegezett keretben, 42×30 cm 1779988
10162
321
Medveczky jelzéssel: Szánkózó gyerekek. Olaj, farost, 68×71 cm 951987
10163
321
931439
10164
321
1780464
10165
321
Mészáros Jenő (?-): Pihenő. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×20 cm 1775260
10166
321
14000
Mihalovits jelzéssel: Sorompók a magasban. Olaj, vászon, sérült keretben, 50×60 cm
1599393
10167
321
Mohácsi Regős Ferenc (1917-2003): Karikatúra, pasztell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 27,5×24,5 cm
1775736
10168
321
Molnár C. Pál (1894-1981): Antik életkép, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 11,5×9 cm
1780468
10169
321
Molnár C. Pál (1894-1981): Ókori jelenet. Fametszet, papír, utólagos jelzéssel, 12x8,5 cm 1777704
10170
321
Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonos kisasszony. Ofszet, papír, 30x21 cm
1740545
10171
321
MT jelzéssel: Kilátás a dombról. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 24×29,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF