Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 334

Kozma Lajos (1884-1948): Leányrablás. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, kartonra kasírozva, 12×10 cm
10135.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Kitekintés, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10136.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Szerelem. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 13×9,5 cm
10137.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kórusz József (1927-2010): Anya gyermekeivel, színezett rézkarc, gyűrött papír, jelzett a karcon, 30x21 cm. Munkácsy Mihály után Kórusz József 1953.
10138.

Rufpreis:
3 000 HUF

Josef Kriehuber (1800-1876)-nek tulajdonított: Ludwig von Welden báró, osztrák hadvezér portréja. Akvarell, papír. Jelzés nélkül. Egy nagyobb lapra ragasztva. A lapon felette Báró Julius Jacob von Haynau (1786-1853) osztrák hadvezér kőnyomatos képe. Welden protréjának mérete 22,5 cm x 16,5 cm. Proveniencia: feltehetőleg Alexander Hübner (1811-1892) osztrák diplomata gyűjteményéből /  Attributed to Josef Kriehuber (1800-1876): Watercolor portrait of Franz Ludwig Baron von Welden (1780-1853) commander-in-chief of the Austrian artillery. Watercolor, paper. Glued on a larger sheet. Image size. 22,5 cm x 16,5 cm. On the sheet lithographed image of Jacob Julius von Haynau. Proveniance: probably from Alexander Hübner (1811-1892), Austrian diplomat's collection
10140.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Kriskó Péter (?-): Csodálkozó Vénusz. Olaj, farost, jelzett, keretben, 35×25 cm
10141.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kun Sarolta (1990- ): Dymetrium III. Akvarell-tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×30 cm
10142.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kunffy jelzéssel: Orgonás csendélet. Olaj, farost, 68×48 cm
10143.

Rufpreis:
12 000 HUF

Lázár jelzéssel: Illusztrációk, 5 db. Tus, papír, 21,5x15 cm
10144.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lipták György: Havas házak. Akvarell, papír,  Jelzett. 23x35 cm
10145.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lukács Tibor (1960-): Utolsó vacsora. Szitanyomat, papír, jelzett, foltos, 29×41 cm
10146.

Rufpreis:
1 000 HUF

Markó Lajos (1882-?): Dante-illusztráció, rézkarc, papír, jelzett, 20×15 cm
10147.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF