Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 334
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1780474
10135
321
Kozma Lajos (1884-1948): Leányrablás. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, kartonra kasírozva, 12×10 cm 1754994
10136
321
Kozma Lajos (1884-1948): Kitekintés, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 1780475
10137
321
Kozma Lajos (1884-1948): Szerelem. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 13×9,5 cm 1777777
10138
321
Kórusz József (1927-2010): Anya gyermekeivel, színezett rézkarc, gyűrött papír, jelzett a karcon, 30x21 cm. Munkácsy Mihály után Kórusz József 1953.
1445171
10140
321
70000
Josef Kriehuber (1800-1876)-nek tulajdonított: Ludwig von Welden báró, osztrák hadvezér portréja. Akvarell, papír. Jelzés nélkül. Egy nagyobb lapra ragasztva. A lapon felette Báró Julius Jacob von Haynau (1786-1853) osztrák hadvezér kőnyomatos képe. Welden protréjának mérete 22,5 cm x 16,5 cm. Proveniencia: feltehetőleg Alexander Hübner (1811-1892) osztrák diplomata gyűjteményéből / Attributed to Josef Kriehuber (1800-1876): Watercolor portrait of Franz Ludwig Baron von Welden (1780-1853) commander-in-chief of the Austrian artillery. Watercolor, paper. Glued on a larger sheet. Image size. 22,5 cm x 16,5 cm. On the sheet lithographed image of Jacob Julius von Haynau. Proveniance: probably from Alexander Hübner (1811-1892), Austrian diplomat's collection
1660817
10141
321
Kriskó Péter (?-): Csodálkozó Vénusz. Olaj, farost, jelzett, keretben, 35×25 cm
1777827
10142
321
Kun Sarolta (1990- ): Dymetrium III. Akvarell-tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×30 cm 1775213
10143
321
Kunffy jelzéssel: Orgonás csendélet. Olaj, farost, 68×48 cm 1781855
10144
321
Lázár jelzéssel: Illusztrációk, 5 db. Tus, papír, 21,5x15 cm
1774003
10145
321
Lipták György: Havas házak. Akvarell, papír, Jelzett. 23x35 cm 1686125
10146
321
Lukács Tibor (1960-): Utolsó vacsora. Szitanyomat, papír, jelzett, foltos, 29×41 cm 1742142
10147
321
Markó Lajos (1882-?): Dante-illusztráció, rézkarc, papír, jelzett, 20×15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF