Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 334
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1702138
10123
321
Kaszai Krisztina (1975-): Születésben halál. Vegyes technika, papír, jelzett, 22×14 cm
1742187
10124
321
Katona jelzéssel: Dombos táj. Olaj, farost, sérült, keretben, 19×24 cm
1759998
10125
321
Kazovszkij jelzéssel: Kehely. Tempera, papír, 50×70 cm 1759937
10126
321
Kádár jelzéssel: Hátsó kert. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 32×48 cm
1759428
10127
321
Kádár jelzéssel: Értelem és tudomány. Olaj, farost, sérült, 47×42 cm 1758482
10128
321
2200
Kádár Katalin (1951- ): Fűzfa, rézkarc, papír, jelzett, 19,5×29 cm
1778968
10129
321
Kokas jelzéssel: Horizontok. Olaj, karton, üvegezett keretben, 20×30 cm
1780459
10130
321
Kolozsváry Sándor (1896-1944): Anyák. Fametszet, papír, kartonra kasírozva, utólagos jelzéssel, 18x12 cm
1780463
10131
321
Kondor Béla (1931-1972): Gyilkos szándék. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11,5×8 cm 1759941
10132
321
Korda jelzéssel: Modern ház. Akvarell-tus, papír, 29×42 cm
1420480
10133
321
100
Kormos Balázs (1976-2014): Az éltető erő. Ceruza, papír, jelzett, 29×21 cm 1775797
10134
321
Kovács József (?-?): Réten, rézkarc, papír, jelzett, 23×29,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF