Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 334
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1760261
10024
321
Beron Katalin (?- ): Önarckép 2005, lágyalap, papír, jelzett, számozott (1/5), 21×14 cm
1750669
10025
321
Biró Gábor (1955-): Erotikus ceruzarajz. Jelzett. Üvegezett keretben. 11x15 cm
542526
10026
321
Blahos Rudolf (1917-1986): Halászbástya, 24/100 rézkarc, papír, jelzett, 27×34 cm
1780424
10027
321
Blahos Rudolf (1917-1986): Alkonyodik, rézkarc, papír, jelzett, 28×35 cm
1730845
10028
321
Adriano Boccaletti (1937-2002): Pillangó. Tűzzománc, rézlap, jelzett, keretben, 19×19 cm 1764439
10029
321
Boldizsár István (1897-1984): Patak part híddal. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×29,5 cm 1778817
10030
321
Bor jelzéssel: Palackok. Olaj, vászon, 50×36 cm
1726542
10031
321
Borbély Gizella (1920-1994): Táj templommal, pasztell, papír, 50×35 cm
1774001
10032
321
2200
Borsos Miklós (1906-1990): Női akt háttal. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25x15 cm 1731015
10033
321
1777595
10034
321
1777584
10035
321
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF