https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 334
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1775647
10050
321
0
2600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Erdélyi jelzéssel: Esztergomi homlokzat, rézkarc, papír, 15,5×20,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1746187
10051
321
0
1800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Erdélyi jelzéssel: Gép 2. Litográfia, papír, 20×28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1746185
10052
321
0
1800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Erdélyi jelzéssel: Gép 3 (Leica). Litográfia, papír, 20×28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1312551
10053
321
0
5500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ék Sándor (1902-1975): Memento 4. Kőnyomat (lithográfia) jelzett. Műcsarnoki kiállítás anyagából. Paszpartuban, Képméret:30x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1056371
10054
321
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1940 Ék Sándor, Alex Keil (1902-1975): A szovjet legyőzi a náci Németországot. Propganda grafika. Vegyes technika, papír, jelzett, 32x45 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1056438
10055
321
0
14000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
1919 Ék (Leicht) Sándor, (Alex Kiel) (1902-1975): A művész felvételi rajzai, Uitz Béla proletár tanműhelyébe. Portré. Az 1972-es Műcsarnoki gyűjteményes kiállításon szerepelt mű. Ceruza, papír. Jelzett. 30x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1758522
10056
321
0
3200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Élesdy István (1912-1987): Vajda-Hunyad vára, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 47×32,5 cm 1780429
10057
321
0
16000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Élesdy István (1912-1987): Badacsonyi táj, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 30,5×44,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1778981
10058
321
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Faragó jelzéssel: Kislány és virág. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 28×20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1778997
10059
321
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Faragó jelzéssel: Kisfiú és rózsa. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 28×20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1657562
10060
321
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Fáber József (1889-1945): Est véli szürkület. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1759984
10061
321
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Fehér jelzéssel: Idős férfi a palack mellett. Tempera, papír, 49×58 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse