Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 334
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1775911
10074
321
Gulyás Géza (1959- ): The Lion Sleeps Tonight II., vegyes technika, vászon, hátulján jelzett, 20×30 cm 1661923
10075
321
Hedvig jelzéssel(1905): Virágcsendélet. Olaj, vászon, 78×34 cm
1778821
10076
321
Herman jelzéssel: Mediterrán hangulat. Olaj, farost, foltos, 67×47 cm
1694130
10077
321
50000
Hikádi Erzsébet, Czene Béláné (1911-2008): Gépjavító. Olaj, farost, jelzett, keretben, 64×89 cm
1733674
10078
321
Hincz jelzéssel: Tutanhamon. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 38×29 cm
1742168
10079
321
Hincz jelzéssel: Alak. Olaj, farost, 79×38 cm
1733486
10080
321
Hincz jelzéssel: Ülő női akt. Szén, papír, 70×50 cm
1775929
10081
321
Hollósy jelzéssel: Virágcsendélet, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 24,5×34 cm
1775787
10082
321
Hubai Tekla (?- ): Elmúlás, rézkarc, papír, jelzett, számozott (2/6), 29×20,5 cm
1713131
10083
321
Iglay József (1905-1980): Kanyargó utcák, akvarell, papír, jelzett, 37×50 cm
1725171
10085
321
Ifj. Imre István (1950-): Angyali asztronauta. Rézkarc, papír, jelzett, 19×14 cm 1742269
10086
321
Istókovits jelzéssel: Kerekes kút. Akvarell, papír, 35×50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF