Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 334

Gulyás Géza (1959- ): The Lion Sleeps Tonight II., vegyes technika, vászon, hátulján jelzett, 20×30 cm
10074.

Rufpreis:
1 000 HUF
11

Hedvig jelzéssel(1905): Virágcsendélet. Olaj, vászon, 78×34 cm
10075.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Herman jelzéssel: Mediterrán hangulat. Olaj, farost, foltos, 67×47 cm
10076.

Rufpreis:
12 000 HUF

Hikádi Erzsébet, Czene Béláné (1911-2008): Gépjavító. Olaj, farost, jelzett, keretben, 64×89 cm
10077.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Hincz jelzéssel: Tutanhamon. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 38×29 cm
10078.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hincz jelzéssel: Alak. Olaj, farost, 79×38 cm
10079.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Hincz jelzéssel: Ülő női akt. Szén, papír, 70×50 cm
10080.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollósy jelzéssel: Virágcsendélet, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 24,5×34 cm
10081.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hubai Tekla (?- ): Elmúlás, rézkarc, papír, jelzett, számozott (2/6), 29×20,5 cm
10082.

Rufpreis:
2 800 HUF

Iglay József (1905-1980): Kanyargó utcák, akvarell, papír, jelzett, 37×50 cm
10083.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ifj. Imre István (1950-): Angyali asztronauta. Rézkarc, papír, jelzett, 19×14 cm
10085.

Rufpreis:
1 600 HUF

Istókovits jelzéssel: Kerekes kút. Akvarell, papír, 35×50 cm
10086.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF